آموزش تعمیرات پرینتر

آموزش تعمیرات پرینتر

 آموزش تعمیرات پرینتر-سطح فوق تخصصی (لیزری , جوهرافشان , سوزنی , چندکاره )

 انجمن تکنولوژی ایران برای اولین باردرایران دوره آموزش تعمیرات پرینتر درسطح فوق تخصصی رادرایران برگزارمینماید که علاقمندان این گرایش میتوانند باتسلط بر تعمیر انواع پرینترهای روز دنیا درآمد خود دربازار کارراتضمین نمایند

 

آموزش تعمیرات پرینتر

 

آموزش  مفاهیم پایه ای آموزش تعمیرات پرینتر

 

آموزش   آموزش عملکرد سیستم نیروی مغناطیسی و نحوه استفاده این نیرو در ماشینهای اداری

آموزش   آموزش سیستم سنسور های مکانیکی ، نوری و حرارتی , طریغه عملکرد ، انواع و محل قرارگیری آنها

آموزش   آموزش روش تست سنسورها و تعمیرات این نوع سنسورها

 

 

آموزش  پرینترهای سوزنی دردوره آموزش تعمیرات پرینتر

 

آموزش   آموزش عملکرد پرینتر های سوزنی ، تنظیمات و نحوه تست پرینت دادن آنها

آموزش   توضیح تمام قطعات پرینترهای سوزنی ، شکل ظاهری ،عملکرد هرقطعه در دستگاه ، نوع خرابی و سرویس آنها

آموزش   تست و سرویس پرینترسوزنی و تنظیم قسمتهای مختلف توسط دانشجو عیب یابی و توضیح نکات (عملی)

 

 آموزش تعمیرات پرینتر

آموزش  پرینترهای لیزری دردوره آموزش تعمیرات پرینتر

 

آموزش   یونیت لیزر Laser Scanner Unit: آشنایی کامل با اجزاء یونیت لیزر :لیزر گان ،اهرم درب ، پلیگان ، پلیگان موتور ، سنسور لیزر ، عدسی اول ،عدسی دوم ، آینه انتهایی  و خروجی لیزر ، توضیحات خرابی ،کدهای مرتبط با خرابی  وسرویس کلیه اجزاء یونیت لیزر بر روی تمامی برند ها

 

آموزش   یونیت کارتریج Imaging Media : آشنای کامل با شارژر اولیه( فوم رولر) ، برخورد نور ( لیزر) ، انتقال تونر ( روی مگنت و درام ) ، انتقال تصویر روی کاغذ ، جدا سازی کاغذ و پاک شدن درام و قطعات کارتریج ،فوم رولر ، درام ،تانک ، داکتر بلید ، مگنت ، ترانسفر ، سپریشن ، بلید و ضایعات

 

آموزش   یونیت فیوزینگ Fusing : شامل دوبخش میباشد . واحد مکانیک و بخش الکترونیک،  علاوه بریادگیری قسمتهای الکترونیک و مکانیک ،فیوزر فیلم ، هیت رولر، ترمیستور،ترما فیوز، چینی هیتر،لامپ هیتر،هولدر ها وپرس رولر ،با راه اندازهای این بخش در برد نیز شناخت پیدامیکنید.توضیحات فوق العاده کاملی در این بخش به دانشجویان ارائه میشود و ایرادات همچنین کدهای ارور فیوزینگ در همه برند ها را یادمیگیرید.

 

آموزش   بخش کاغذ کش ها Paper Transfer : در این بخش با عملکرد و خرابی کاغذ کش اولیه ، سلنوئید ، کلاچ ، پیکاپ و سپریشن پد آشنا خواهید شد. سپس در ادامه دوره با کاغذ کش ثانویه که شامل مسیر های عبور کاغذ و همچنین قسمت هایی که باعث توقف کاغذ میگردند آشنا می شوید ،سیستم قرارگیری و تایمینگ سنسورها در پایان این بخش گفته می شود.

 

آموزش   بخش شارژ کارتریج: در این بخش با روشهای اصولی شارژ ، نوع تونر مصرفی برای هر کارتریج در تمامی برند ها با تست عملی آشنا خواهید شد.

 

آموزش   بخش لیزری رنگی: عملکرد دستگاههای لیزری رنگی ، Transfer Belt و کارتریجهای رنگی در انواع مدلهای آن را آموزش می بینید.

آموزش تعمیرات پرینتر

 

آموزش  PCBدردوره آموزش تعمیرات پرینتر

 

بخش بردها یکی از مهمترین قسمتهای آموزش می باشد. شما با هر سطحی از معلومات ،می توانید با گذراندن این دوره به راحتی بردهای الکترونیکی پرینترها را برسی و تعمیر نمائید. آغاز این دوره از ریشه الکترونیک که همان داستان خواص و نوع حرکت الکترون است ،شروع شده و با بار منفی و مثبت ، خواص مواد و تاثیر آنها در حرکت الکترونها، ولتاژ  AC  وDC  ، جریان ، فرکانس ،قطعات الکترونیکی و اختصار آنها ، مدارپاور و تست قطعات آن ، مدار مین برد ، فورمتر و های ولتاژ،همچنین با تست قطعات به وسیله مولتی متر ،عملیات ریسلد فورمتر و تعویض قطعات با ابزارهای حرارتی آشنا می شوبد.

 

 آموزش تعمیرات پرینتر

آموزش  بخش جوهر افشان دردوره آموزش تعمیرات پرینتر

 

آموزش   بخش موتورها و اینکدر ها که در این بخش با نوع شناخت مسیر و حرکت هد توسط موتور و تاثیر اینکدر بر تصویر ،همچنین خرابی های اینکدر و نحوه تعمیر آن را می آموزید.

 

آموزش   بخش هد و انواع تکنولوژیهای آن  . هد های جوهرافشان ،بیشترین مشکلات این دستگاهها می باشند.به همین جهت توضیح انواع و نوع تکنولوژی هرکدام بسیار اهمیت دارد. روشهای بازکردن نازلهای هد، در تمامی  برندها را به صورت عملی آموزش می بینید.

 

آموزش   بخش انواع کارتریج و طریقه شارژآنها. این قسمت کارتریجهای به همراه هد و بدونه هد آشنا خواهید شد و طریقه شارژ هدکدام را به صورت کاملا علمی فرا خواهید گرفت.

 

آموزش   بخش سرویس استیشن. این قسمت شامل یونیت Park ، یونیت Clean و پمپ مکش می باشد . بخش بسیار مهمی که کمتر تعمیرکاری از اهمیت آن اطلاع دارد.طریقه سرویس و آماده سازی این قسمت را آموزش می بینید.

 

آموزش   بخش ریست Reset . در این قسمت با ریست کارتریجها و هد ها توسط نرم افزار های مخصوص آشنا می شوید. این نرم افزار ها که ارزش بالایی هم دارند به صورت رایگان به کارآموزان اهدا می گردد.

 

انجمن تکنولوژی ایران برای اولین باردردوره های آموزش تعمیرات پرینتر به صورت رایگان دستگاه های جانبی مانندفکس , اسکنر وشارژکارتریج های لیزری وجوهرافشان را آموزش میدهد .

 

آموزش تعمیرات پرینتر

شهریه کلاسهای نیمه خصوصی

یک الی ۵  نفر

۱/۷۰۰/۰۰۰  تومان

 

شماره تماس مشاوره رایگان : ۰۲۱۶۶۳۶۹۸۵۳

باارسال sms بدون متن کارشناسان آموزش طی مدت ۲۴ ساعت برای مشاوره رایگان با شما تماس خواهند گرفت

circl  ۰۹۱۲-۶۸۸-۶۲۷۱

circl  ۰۹۱۲-۸۳۴-۳۳۵۴

circl  ۰۹۳۳-۶۸۸-۷۲۷۱

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]برای اولین باردربخش علوم الکترونیک حوزه انفورماتیک " دوره های فوق تخصصی تعمیرات " زیرنظر استادبختیاری و مهندسین بخش فنی انجمن به صورت اکادمیک وعلمی باتسلط برفنون بازارکاروجذب سریع درسه دوره عادی , فشرده , آخرهفته برگزارمیشود , علاقمندان میتوانند باارسال شماره موبایل خود درباکس ویژه مشاوره ویاارسال پیامک بدون متن به شماره موبایلهای انجمن درکوتاهترین زمان ممکن مشاوره رایگان برای دوره های مختلف دریافت نمایند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.